jesteś w: Start / O firmie /

Firma "Biss" jest przedsiębiorstwem produkcyjno-usługowo-handlowym, które działa na polskim rynku od 1993 roku. Przez okres 16 lat zdobyliśmy duże doświadczenie, przez które staliśmy się producentem folii wysokiej jakości. W swoich działaniach czerpiemy inspiracje z najlepszych, wieloletnich doświadczeń naszej kadry i wzbogacamy ją wiedzą, zdobywaną w procesie ciągłego monitorowania najnowocześniejszych technologii opakowaniowych.

Naszą wolą jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, gwarantującym klientowi pełną satysfakcję z naszego działania

 


Nasza oferta skierowana jest do procucentów słodyczy,artykułów sypkich, wyrobów piekarniczych, artykułów higienicznych, aptek oraz wszystkich którzy poszukują wyrobów odpowiadającego najwyższym wymaganiom przy przyjaznie skalkulowanych cenach. Poprzez kontakty z wieloma innymi firmami staramy się, stale unowocześniać i kontrolować jakość naszych produktów. Naszą ambicją jest, aby klient miał pewność, że oferowany mu produkt jest w pełni zgodny z jego wymaganiami i spełnia wszystkie, najbardziej rygorystyczne parametry jakościowe.

Produkcja firmy P.P.U.H "BISS" koncentruje się głównie na wykonywaniu szerokiej gamy nadruków fleksograficznych w ośmiu kolorach oraz laminatów foliowych typu duplex i triplex.

Produkcja przeprowadzana jest na nowoczesnych urządzeniach przez wyspecjalizowaną kadrę. W swoich poczynaniach deklarujemy zachowanie najwyższej staranności w takim przygotowaniu produktu, aby nasz klient mógł w pełni wykorzystać go do umacniania swojej pozycji na rynku. Naszym działaniom towarzyszy przekonanie, iż wysoki standart obsługi klienta oraz jakość produktu wyprzedzająca jego oczekiwania sprawia, że  dołączy on do naszych stałych i wiernych klientów.
W 2005 roku firma przeniosła się do nowej siedziby o powierzchni 5000 m2 na ulicę Handlową 4 w Kolbuszowej. W nowym obiekcie, obok produkcji folii,reklamówek HDPE z nadrukiem lub bez,woreczków HDPE stale rozwijamy technikę nadruku fleksograficznego. Współpraca ze znaczącymi odbiorcami w kraju potwierdziła rzetelność wykonania toreb, jak i wysoką jakość druku. W 2007 roku firma zakupiła nowoczesną maszynę drukarską ośmiokolorową Uteco Onyx 876 GS oraz lamiantor bezrozpuszczlanikowy Nordmeccanica Simplex sl.


  Wśród konkurencji wyróżniają nas:

  • Atrakcyjne ceny
  • Wysoka jakość oraz wytrzymałość naszych wyrobów
  • Elastyczność terminów realizacji zleceń
  • Bezpłatny dowóz własnym transportem
  • Krótkie terminy realizacji zamówień
  • Wieloletnia tradycja
  • Profesionalna kadra
  • Szeroki wachlarz usług
  • Fachowa obsługa klienta

Centrala firmy:

BISS drukarnia opakowań s.c.
36-100 Kolbuszowa
ul. Handlowa 4

NIP: 814-168-63-28

Biuro obsługi klienta

Magdalena Malec

tel: +48 17 227 10 43
fax: +48 17 227 00 66
e-mail: biss@biss.com.pl

Dział opakowań foliowych i nadruków

Krzysztof Skowroński
Kierownik drukarni opakowań

tel: +48 17 227 10 43 wew. 20
tel. kom.: +48 609 509 300
e-mail: krzysztof@biss.com.pl

Dział Wyrobów z folii HDPE (Reklamówki, Torebki)
Magdalena Skowrońska
Kierownik druku HDPE
magdalena@biss.com.pl

Urszula Cybowska
Kierownik Produkcji
tel: +48 17 227 10 43 wew.14
e-mail: urszula@biss.com.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu analizy odwiedzin. Więcej o plikach cookies.