jesteś w: Start / Kontakt /
Drukarnia opakowań foliowych:

Magdalena Malec
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 17 227 10 43
e-mail: biss@biss.com.pl

Krzysztof Skowroński
Kierownik drukarni opakowań

tel: +48 17 227 10 43 wew. 20
e-mail: krzysztof@biss.com.pl

Renata Rolka Jeż
Kierownik Produkcji

tel: +48 17 227 10 43 wew. 19
e-mail: renata@biss.com.pl

Krzysztof Kotulak
Specjalista ds. Handlowych

e-mail: krzysztofk@biss.com.pl

Kacper Marciniak
Specjalista ds. sprzedaży

e-mail: kacper@biss.com.pl

Magdalena Malec
Specjalista ds. zaopatrzenia

e-mail: magda@biss.com.pl

Justyna Jagodzinska
Windykacja

e-mail: justyna@biss.com.pl

Dział folii i opakowań HDPE:

Magdalena Skowrońska
Kierownik druku HDPE

e-mail: magdalena@biss.com.pl

Urszula Cybowska
Kierownik Produkcji

tel: +48 17 227 10 43 wew. 14
e-mail: urszula@biss.com.pl



Imię nazwisko


Firma:


Adres


Telefon:


* email:


Skład:
Warstwy:
1:
2:
3:
Grubość:
[µm]   
[µm]   
[µm]   

Wymiary:

Szerokość użytkowa: mm: [max 820mm]


Wyskokość użytkowa: mm [max 800mm]:


Ilość kolorów:


Rodzaj pakowanego produktu:


Centrala firmy:

BISS drukarnia opakowań s.c.
36-100 Kolbuszowa
ul. Handlowa 4

NIP: 814-168-63-28

Biuro obsługi klienta

Magdalena Malec

tel: +48 17 227 10 43
fax: +48 17 227 00 66
e-mail: biss@biss.com.pl

Dział opakowań foliowych i nadruków

Krzysztof Skowroński
Kierownik drukarni opakowań

tel: +48 17 227 10 43 wew. 20
tel. kom.: +48 609 509 300
e-mail: krzysztof@biss.com.pl

Dział Wyrobów z folii HDPE (Reklamówki, Torebki)
Magdalena Skowrońska
Kierownik druku HDPE
magdalena@biss.com.pl

Urszula Cybowska
Kierownik Produkcji
tel: +48 17 227 10 43 wew.14
e-mail: urszula@biss.com.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu analizy odwiedzin. Więcej o plikach cookies.